Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Telefonická objednávka: 0915 144 366

Najnovšie články ...

Ako zažiariť v jeseni?

Dorazila k nám jeseň a chladné dni, na ktoré sa musíme pomaly pripraviť nie len psychicky ale aj šatníkom. V tejto dobe móda pozerá hlavne na naše pohodlie. Skombinujte ležérnosť a formálnosť oblečenia, v ktorom sa budete cítiť dobre v práci aj na spoločenskej večeri. A pritom budete stále IN. Takže ako na to? Tu je pár mojich tipov.

KÁVA ako zázrak, ktorý nepoznáme

Iste ste už zachytili o čom bude tento článok. Áno, káva naša každodenná. Káva má viac využití ako len povzbudzujúci nápoj na naštartovanie organizmu. Využijete ju pri príprave koláčov, ako masku na vlasy, peeling na telo či tvár, pri výrobe vonných sviec, ako dekoráciu, ale aj v niečom netradičnom ako farba na vlasy a hnojivo na kvety.

Móda v lete 2020

Všimli ste si, že módne trendy sa opakujú a menia tak rýchlo, že to ani nestíhate sledovať? Tak dnes si dáme aspoň takú malú inšpiráciu na trendy v lete tohto roku.

Sandálky ku každému outfitu

Viete si predstaviť leto bez sandáliek? Ja určite nie. Sandále sú nevyhnutnou súčasťou módy na horúce letné dni a večery, či už si zvolíte tie na vysokom opätku, alebo ste skôr za pohodlie a siahnete po tých nízkych. Avšak, aj na vysokom opätku môžu byť sandálky pohodlné. Stačí si len vybrať pohodlný sklon a tu správnu výšku opätku. Mám tu pre Vás pár tipov.