Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Telefonická objednávka: 0915 144 366

ZDRAVIE

VIANOČNÉ SLADKÉ RECEPTY

Vianočné obdobie sa nezadržateľne blíži a nás čaká menší stres aj príprava na upratovanie, balenie darčekov, varenie i pečenie. Toto obdobie je chutné a voňavé čo sa jedla týka. Každý z nás ma rozhodne to svoje, čo na Vianociach miluje. Ja, osobne milujem kapustové pirohy a vanilkové rožky. Bez tohto si Vianoce neviem predstaviť. A tak Vám sem hodím pár receptíkov.

KÁVA ako zázrak, ktorý nepoznáme

Iste ste už zachytili o čom bude tento článok. Áno, káva naša každodenná. Káva má viac využití ako len povzbudzujúci nápoj na naštartovanie organizmu. Využijete ju pri príprave koláčov, ako masku na vlasy, peeling na telo či tvár, pri výrobe vonných sviec, ako dekoráciu, ale aj v niečom netradičnom ako farba na vlasy a hnojivo na kvety.

3 tipy na zdravé raňajky

Aj Vy patríte k tým, ktorí pravidelne každé ráno nestíhajú? A pravdepodobne nikdy nemáte čas ani na raňajky. Určite už asi viete, že je to najdôležitejšie jedlo celého dňa, aj tak jednoducho nemáte čas na nič iné, ako na šálku kávy počas obliekania. Dosť výhovorkám! Pripravili sme si pre Vás 5 nápadov na rýchle a hlavne zdravé raňajky, ktoré zvládne za pár minút snáď každý.