Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Telefonická objednávka: 0915 144 366

Dámske biele košeľové šaty a košele

Toto oblečenie sa môže stať jedným z najobľúbenejších predmetov vo vašom šatníku. V poslednej dobe sa tento štýl obliekania stal neskutočne populárnym. Košeľové šaty si môžete obliecť do práce, školy, na párty, do mesta s kamarátkami ale aj na rodinnú oslavu. Vďaka strihu pristanú každej postave. Charakteristickým znakom takýchto šiat je košeľový golier a gombíky po celej dĺžke živôtika.

Hlavné výhody:

KOŠEĽA ALEBO ŠATY? 

Samotné košeľové šaty nie sú žiadnou novinkou. Najčastejšie môžeme vidieť na uliciach šaty inšpirované denimovými či flanelovými košeľami, ale my aj tak použijeme na inšpiráciu bielu košeľu. Podobne ako pri oversized tričkách, ktoré sa teraz nosia ako šaty, to platí aj pri predĺžených košeliach. V kombiácií s teniskami vytvoríte trendy každodenný outfit.

 

 

Klasika na každú príležitosť

Kto by ju nemal v šatníku? Elegantná, jednoduchá a ľahko kombinovaťeľná. Zachráni každý outfit, skvelo padne na rande, do práce i na posedenie pri káve. Ak pridáte jemné vrstevnie do outfitu zaručí pohodlie aj teplo. Čo to asi je? Naša už toľko krát spomínaná biela košeľa. 

 

A ako ich nosiť?

Hlavná otázka, ktorú si často pri obliekaní tohto kúsku kladieme, je: Mám si ich obliecť k rifliam, legínam alebo len na holé nohy? V skutočnosti tu neexistuje len jedno riešenie. Záleží len od vášho vkusu a pocitu pohodlia. Existuje len pár rád, ktorými sa môžete riadiť:

 

Verím, že každý si nájde to svoje a inšpiruje sa. 

Ak Vás teda niečo zaujalo a radi by ste tento kúsok mali doma, neváhajte a navštívte našu stránku www.WEBmoda.sk alebo kamennú predajňu WEBmoda v Michalovciach. Všetky kúsky z predstavených outfitov nájdete v našej ponuke. Potrebujete poradiť, alebo pomôcť s výberom, či neviete daný produkt nájsť? Napíšte mi na IG: alenka.zkrajinyzazrakov a rada Vám s výberom pomôžem.

Vaša Ali. :)