Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Telefonická objednávka: 0915 144 366

Kožušinky sú IN, inšpirujte sa!

Jesenné ráno vie byť už riadne rezké. Kabáty sú klasika, kožené bundičky potrápia kríže, farebné vetrovky sú zase veľmi obyčajné. Aj Vy máte pocit, že Vám v šatníku stále niečo chýba? Nejaký extra kúsok? Siahnite po kožušinke! Nebojte sa, nemáme na mysli okázalé kožušinové kabáty siahajúce po členky, ale šikovné kožúšteky z umelej kožušiny, ktoré zahrejú a vyzerajú výborne s akýmkoľvek tipom oblečenia. Napodobneniny kožušín nie sú výrazom prázdnej peňaženky, ale vizitkou uvedomelej milovníčky módy. Sú dokonalé, na nerozoznanie od pravých a jednoducho sa udržujú. Milovníci zvierat si môžu vydýchnuť - každý vie, že pravé kožuchy sú out a vie to, aj čoraz viac módnych dizajnérov a značiek. Túto jeseň sa budú nosiť "chlpaté" kabáty vo všetkých farbách.

Kožušinková vestička

Z umelej kožušiny sú momentálne veľmi populárne rozličné vesty.  Vestička poslúži všetkým ženám bez rozdielu na vek, typ postavy, alebo farbu vlasov. Ako ich kombinovať? S džínsami, so sukňami všetkých dĺžok, nevynímajúc módnu dĺžku po zem. Ak je kožušina jednofarebná, môžeme vestu priložiť k outfitu zo zvieracej potlače alebo ku škótskej kocke. Pozor, golier na kožušinke skracuje krk, zvoľte radšej účes s vypnutými vlasmi. Dobre vynikne ku kvetinovému dizajnu aj k paisley vzoru. A kam ich nosiť? Jednoucho kamkoľvek. Vhodné su aj do práce, ako doplnok bežnej garderóby, na kávu s kamarátkou, ale dokonca aj ku kokteilovým šatám na večierok. Celú ponuku nájdete tu: https://www.webmoda.sk/damske-vesty.k2068.html

 

Krátky kožuch z umelej kožušiny

Jednotucho trefa do čierneho! Úžasne sa nosí a pohodlie, ktoré Vám poskytne, si určite v chladných dňoch zaslúžite. Presne táto dĺžka vyzerá najštýlovejšie. V krátkom ale huňatom kožuchu, budete bezpochyby pôsobiť jedinečne, elegantne a nadčasovo. Kam s ním vyraziť? Práve tam, kde chcete zapôsobiť a upútať pozornosť. Ale, pozor, neodporúčame ho nosiť často, pretože takýto jedinečný kúsok a eštek tomu, ak si vyberiete výraznú farebnú kombináciu, si ho každy okolo Vás rýchlo zapamätá. A nechcete, predsa, aby sa z Vášho milovaného chlpáčika stala obyčajná a prehliadnuteľná bunda.